Notice: Undefined index: email in /var/www/html/contact/index.php on line 3 Notice: Undefined index: email in /var/www/html/contact/index.php on line 10 Warning: file(ua.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/langdef.php on line 22 Our mission and contact form

Поточне бачення нашої місії:

Railwayclub.info - український краудсорсінґовий проект, у котрому зусиллями групи шанувальників залізниць ми докладаємо зусиль до популяризації подорожей громадським транспортом, у першу чергу рейковим.

Ми вважаємо, що навіть серед досвідчених мандрівників, досить поширеною є недооцінка тих можливостей, що надають залізниці для вибудовування подорожей. При чому це стосується більшою чи меншою мірою залізниць більшості країн світу.

Причину такої недооцінки ми вбачаємо переважно у тому, що самі залізниці інформують пасажирів про себе дещо гірше ніж могли б, а також часто-густо непропорційно більшу кількість зусиль докладають до реклами винятково тих своїх продуктів, що є більш прибутковими для самих залізниць, іноді навіть свідомо приховуючи інформацію про свої-ж продукти з кращим для пасажира співвідношенням ціна/якість.

Крім того, зазвичай, пасажири сильно недоінформуються там, де проходять межі різних зон відповідальності: кордони володінь різних залізниць, адміністрацій і підрозділів. Найгірше становище - як неважко здогадатись - з міжнародним становищем. Однак іноді буває менш гостре, але вцілому аналогічне недодостатнє інформування щодо сполучення через межі регіонів, структурних підрозділів чи тарифних спілок.

Хоча те, наскільки недостатнім є інформування широких кіл громадськости - є драматично різною для залізниць різних країн і може варіюватись від мінімальної (як наприклад у Швейцарії) до гігантської (як наприклад у випадку залізниць України) - однак вона є практично усюди.

У будь-якому разі ми вважаємо своєю місією ці прогалини заповнювати, і інформувати усіх, кому це цікаво.

Заповніть форму, щоб зв'язатись з нами:

Your name:
Email address:
Comment: